SpaceArchitects

pl / eng

„Zespół projektowy Space wniósł unikalny punkt widzenia i umiejętności które spełniły wszystkie nasze wymagania”
AIG Lincoln

 „Praca ze Spacearchitets była przyjemnością. Zespól Space jest sumienny, pracowity i godny zaufania. Zapewnia pomocne wsparcie dla naszej pracy, a finalne produkty, które dostarczają, są wysokiej jakości”
Arup

„Jako strona procesu inwestycyjnego, umieszczają interes Inwestora na pierwszym miejscu, przez co stanowią ważną część procesu”
Tenancy S.L.

 „Zadanie zostało zakończone sukcesem przy bardzo dużym reżimie czasowym. Spacearchitects udowodniło swoje duże zaangażowanie w wymagającej pracy przy projekcie Chopin Airport City”
Polish Airport State Enterprise

„W każdym z projektów pracownia Spacearchitects prezentowała wysoki poziom usług, profesjonalizm oraz kreatywność kluczową dla realizacji powierzonych jej projektów. Architekci wykazywali się dalekim zrozumieniem potrzeb Inwestora, szeroką wiedzą merytoryczną i dyspozycyjnością. Pracownia wywiązywała się ze swoich zadań z należytą starannością oraz w uzgodnionych uprzednio terminach”
Carrefour Polska

„Dokumentacja projektowa wykonana była z najwyższa rzetelnością, a nadzory podczas budowy były pełnione w sposób profesjonalny, przy tym w ramach czasowych umożliwiających skuteczną i terminową realizacje robót. Stały kontakt i współpraca podczas całego procesu budowy z architektami układała się bardzo dobrze, co oceniamy z punktu Generalnego Wykonawcy, posiadającego duże doświadczenie z innymi pracowniami projektowymi.”
Planco – generalny wykonawca Inkubatora IT „C4 Retail Lab” na Białołęce oraz Centrum Konferencyjno-biurowego „Smak Kariery”  w CH Reduta

„Dokumentacja projektowa została przygotowana bardzo rzetelnie. Proces budowy zweryfikował ją pozytywnie, jako dokumentację pozbawioną błędów, w pełni czytelną i wyczerpującą. Również współpraca z architektami na etapie budowy przebiegała sprawnie i merytorycznie.”
Maks-bud – generalny wykonawca Kompleksu wielorodzinnego ul.Ożarowska w Ożarowie Maz.

„Podczas procesu komercjalizacji centrum handlowego Metropolitan Outlet w Bydgoszczy, powierzone prace wykonywane były z pełną starannością i zaangażowaniem oraz realizowane terminowo. Potwierdzam udaną współpracę z pracownią Spacerachitects, która reaguje szybko i profesjonalnie.”
NEINVER

"Zadaniem projektantów było wykonanie kompleksowego opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy w tym również projektów branżowych w zakresie instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej, wentylacji mechanicznej, C.O., elektrycznej i teletechnicznej. Do zakresu opracowania należało również uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wszelkich wymaganych uzgodnień. Dodatkowo opracowanie obejmowało projekt wykonawczy oraz projekt przyłączy do budynku.  

Powyższe prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. Firma SPACEARCHITECTS  wykazała się dużą elastycznością i sprawnym reagowaniem na zmieniające się warunki i wymogi Spółki. Umiejętność dostosowania do życzeń i wymagań Spółki zaowocowało z pewnością godną polecenia współpracą."
MOTA-ENGIL